PRZEŻYJ TO

OFF - ROAD
ŁOPUSZNA
#2

PRZYGODA TWOJEGO ŻYCIA!

 
 

Impreza off road Łopuszna to okazja do wzięcia udziału we wspaniałej wyprawie na szczyt Turbacza w Gorcach z widokiem na panoramę Tatr. Pojedziesz samochodem terenowym, który został stworzony do wymagających górskich terenów. Podczas trzydniowej wyprawy przeżyjesz przygodę na podhalańskich bezdrożach, nauczysz się strzelać z pistoletu i karabinu. Skosztujesz lokalnych specjałów i zamieszkasz w bacówce w sercu gór. Po potwierdzeniu rezerwacji i wpłacie zaliczki brak możliwości anulacji.

Nocleg

Bacówka w sercu gór to miejsce położone w samym środku Gorców. Dojechać można do niej po leśnej drodze o wymagających warunkach, dlatego najlepiej przystosowane do tej trasy są samochody terenowe.

Bacówka jest drewniana, ma 4 pokoje z łóżkami, łazienkę z prysznicem, pralką i suszarką oraz kuchnię z jadalnią, która wyposażona jest w piekarnik, płytę indukcyjną, zmywarkę, ekspres do kawy, naczynia oraz czajnik.

Obok bacówki znajduje się miejsce do zapalenia ogniska, gdzie po aktywnym dniu można zorganizować pieczenie kiełbasek czy oscypków.

Okolica

Łopuszna to niewielka, aczkolwiek bardzo ciekawa miejscowość letniskowa, leżąca w województwie małopolskim, w dolinie Dunajca na Podhalu, u podnóży Gorców, około 10 km od Nowego Targu. Przez Łopuszną biegnie trasa nr 969, prowadząca ze stolicy Podhala – Nowego Targu, do Krościenka i Szczawnicy. 

 

Plan Wyjazdu

DATA WYJAZDU: 19 – 21.04.2024 r. (piątek-niedziela)

DZIEŃ I – Piątek

O godz. 16:00 spotykamy się w Myślenicach na parkingu obok hali sportowej. Przejdziemy kurs strzelania pod okiem wykwalifikowanego instruktora z broni krótkiej oraz karabinu lub strzelby. Następnie wyruszamy do miejscowości Łopuszna na Podhalu. W znanej w regionie z najlepszych pstrągów restauracji „Pstrąg” spożywamy kolację, po czym udajemy się na miejsce docelowe, czyli bacówka w sercu gór. W bacówce czas na rozlokowanie się, później poznanie okolicy oraz degustacja firmowych trunków. 

DZIEŃ II – Sobota

W godzinach około 9/10 śniadanie. Po śniadaniu o godzinie 11:00 wyruszamy samochodami terenowymi na szczyt Turbacza (Góra Turbacz 1310 m n.p.m. trasa bardzo widowiskowa oraz piękna panorama Tatr). Podczas tej wyprawy bez problemu dotrzesz do jednego z najwyższych szczytów w Beskidach, odkrywając po drodze ukryte zakątki i niezwykłe widoki. Teren bezdroży, którego nie będziesz mógł dotrzeć zwykłym samochodem, pozwoli Ci poczuć prawdziwe emocje i dreszcz thrillu. Wycieczka off road po górzystych terenach, widoki na przełom Dunajca, Tatry czy jezioro Czorsztyńskie. Na sam szczyt docieramy pieszo w ok. 15 min, gdyż jest zakaz poruszania się samochodami po terenie około schroniska. W schronisku gorący posiłek w ramach obiadu oraz czas wolny. Możliwość zrobienia zdjęć pamiątkowych. Następnie udajemy się w drogę powrotną trasą przez las. Wieczorem ognisko przy bacówce z kiełbaskami, oscypkami oraz góralską muzyką.

DZIEŃ III – Niedziela 

Śniadanie w godzinach 9/10. Po śniadaniu jedziemy na przełom rzeki Białki, tam czas wolny. Przełom Białki to ciekawy i unikatowy rezerwat przyrody znajdujący się pod Krempachami niedaleko Białki Tatrzańskiej w Małopolsce. Przez mieszkańców to miejsce nazywane jest Czerwonymi Skałkami. Oblegane jest głównie przez wspinaczy oraz grotołazów za sprawą popularnej Jaskini Obłazowej.

W godzinach popołudniowych powrót do Myślenic na parking Zarabie.

W cenie: piątek (obiadokolacja), sobota (śniadanie, obiad, kolacja), niedziela (śniadanie, obiad).

 
 
 
 

Warunki

W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się z nami bezpośrednio – nr tel. podany jest w sekcji Rezerwacja.

Cena za 1 osobę 3000 złotych.

Reszta kwoty płatna do dnia 18.04.2024 r. (wpłata na konto bankowe podane w sekcji Rezerwacja. 

Dodatkowe informacje: 

Początek wyjazdu oraz pozostawienie samochodów w Myślenicach, parking przy hali sportowej na Zarabiu.

Dodatkowe osoby: miejsce noclegowe przeznaczone jest dla maksymalnie 10 osób.

Wiek: 18+

Rezerwacja

Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 506 693 983 (w godz. 10-20). Po potwierdzeniu rezerwacji i wpłacie zaliczki brak możliwości anulacji.  

Zaliczka w wysokości 500 zł płatna do dnia 14.04.2024 r. przelewem na nr. Konta 16 1050 1445 1000 0091 3267 7700 – Piotr Szczepanik – z dopiskiem “Zaliczka na Wyjazd”.